Studenckie Koło Naukowe Reklamy

Studenckie Koło Naukowe Reklamy Politechniki Rzeszowskiej


#1 01-12-2010 19:21:45

 Łukasz Popiołek

Administrator

9127839
Zarejestrowany: 17-11-2010
Posty: 8

Tenis Stołowy

Oto strona która pomoże w zrobieniu gazetki tenisstolowy.prz.edu.pl


Najcenniejsze rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądze.

Offline

 

#2 03-12-2010 10:41:46

EsteraJanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 03-12-2010
Posty: 2

Re: Tenis Stołowy

tenisstolowy.prz.edu.pl   to jest ta stronka  bez polskich znaków kolego a jak już mowa o gablotce to jak ktoś wyrazi chęci  i zaangażowanie i zechce mi pomóc to ja się nie obrażę wręcz przeciwnie

Offline

 

#3 06-12-2010 21:47:34

Adam

Użytkownik

Zarejestrowany: 22-11-2010
Posty: 3

Re: Tenis Stołowy

Jeszcze nie wiem jak, ale mógłbym pomóc

Offline

 

#4 09-12-2010 14:32:51

EsteraJanda

Użytkownik

Zarejestrowany: 03-12-2010
Posty: 2

Re: Tenis Stołowy

Powiem wam wszystko na spotkaniu bo teraz mam urwanie głowy, no i się jeszcze muszę dowiedzieć czego od nas by oczekiwał pan Mentel czyli osoba zlecająca gablotkę bo z tego co wiem miał być ostatnio na spotkaniu ale niestety nie dał rady. Jeszcze dwie dziewczyny się do mnie zgłosiły że są chętne pomóc wiec zespół jako taki już mamy razem z kolegą

Offline

 

1. Miej odwagę popełniać błędy. Rozczarowania, porażki, zwątpienie to narzędzia, którymi posługuje się Bóg, by wskazać nam właściwą drogę.
2. Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.
3. Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
4. W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.summoners.pun.pl www.wielkastella.pun.pl www.freegamesjava.pun.pl www.managerzuzlowy.pun.pl www.san-andreas.pun.pl